دانشگاه توسکیا

دانشگاه توسکیا (یونیتوس) که در شهر ویتربو واقع شده است ، در فاصله 100 کیلومتری شهر رم واقع شده است.دانشگاه توسکیا در سال 1979 آغاز به کار کرد. این دانشگاه به شش دانشکده تقسیم می شود: دانشکده کشاورزی ، دانشکده میراث فرهنگی ، دانشکده اقتصاد ، دانشکده زبانها و ادبیات مدرن خارجی ، دانشکده ریاضی ، فیزیکی و علوم طبیعی و دانشکده علوم سیاسی. پویاترین دانشکده ، دانشکده کشاورزی ، در چندین پروژه که توسط اتحادیه اروپا تأمین می شود ، درگیر است. رشته مهندسی به ویژه بر راندمان انرژی ، سیستم های انرژی با انتشار کم ، فن آوری های هیدروژن و بهینه سازی سیستم انرژی متمرکز شده است. 10،000 دانشجو در بیش از 40 برنامه ارشد و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند و یک تیم هیات علمی تشکیل شده از 1800 عضو تیم. حوزه های اصلی تخصص و دانش یونیتوس در علوم انسانی ، داروسازی ، کشاورزی و پرستاری ، مدیریت ، پزشکی ، علوم و مهندسی نهفته است.

یونیتوس محل اقامت Orto Botanico dell’Università della Tuscia ، یک منطقه 15 هکتاری طبیعی و باغ گیاه شناسی است که در سال 1985 تأسیس شد. این مکان در دشت های ویتبورو در زیر مونته سیمینی واقع شده و به منطقه باغ گیاه شناسی و پارک Bulicame تقسیم شده است. منطقه طبیعی ، که منبع چشمه حرارتی گوگرد است. دانشگاه توسکیا یک موسسه آموزشی معتبر است که در ایتالیا بسیار مورد احترام است ، هر ساله موفق به ورود به صفوف 70 دانشگاه برتر این کشور می شود. بزرگترین شهر در شمال لاتزیو ، Viterbo یک مرکز قرون وسطایی خوش تیپ با فضای آرام و استانی است. Viterbo که توسط Etruscans تأسیس شد و بعداً توسط رومیان پیشی گرفت ، در قرن سیزدهم به صندلی پاپ ها تبدیل شد. این جنگ در جنگ جهانی دوم بمباران شدیدی شد ، اما بخش اعظم تاریخ قرون وسطایی آن باقی مانده است. دانشگاه توسکیا در مقیاس متوسط است و به طور همزمان بیش از 8 هزار دانشجو تدریس می کند. این دانشگاه شرکای بین المللی دارد که به دانشجویان خود اجازه می دهد تا در برنامه های مبادله شرکت کنند. این دانشگاه دارای پروفایل های شبکه های اجتماعی یوتیوب ، فیس بوک ، لینکدین است، جایی که می توانید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این دانشگاه برای متقاضیان تحصیل در ایتالیا یک انتخاب مناسب است.

بزرگترین شهر در شمال لاتزیو ، Viterbo یک مرکز قرون وسطایی خوش تیپ با فضای آرام و استانی است. Viterbo که توسط Etruscans تأسیس شد و بعداً توسط رومیان پیشی گرفت ، در قرن سیزدهم به صندلی پاپ ها تبدیل شد. این جنگ در جنگ جهانی دوم بمباران شدیدی شد ، اما بخش اعظم تاریخ قرون وسطایی آن باقی مانده است.
دانشگاه توسکیا در حال حاضر میزبان حدود 8000 دانشجو در شش بخش خود است و دوره هایی را هم به زبان ایتالیایی و انگلیسی ارائه می دهد: 16 رشته لیسانس ، 17 رشته کارشناسی ارشد ، 2 رشته تک چرخه ، 4 دوره فوق لیسانس و 7 مدرسه دکترا.

مهارت های آزمایشگاه های تخصصی مختلف و آموزش های چند رشته ای را ترکیب کرده و در نوآوری های علمی و فناوری فرآیندهای اعتبارسنجی ، حفظ ، اقتصاد و مدیریت سیستم های بیولوژیکی ، منابع کشاورزی و جنگلی ، از تبدیل منابع تجدید پذیر با توجه خاص فعال هستند. به پایداری محیط زیست و توسعه زمین.ادارات همچنین حمایت از مالکیت معنوی و انتقال فن آوری از نوآوری های خود را ترویج می کنند. محققان دپارتمان دارای تخصص شناخته شده بین المللی هستند و در بهترین مجلات علمی منتشر می کنند. گروه های تحقیقاتی تجربیاتی تلفیقی و شناخته شده در شرکت در چندین پروژه تحقیقاتی ملی و بین المللی دارند.فعالیت های آموزشی توسط شش بخش ارائه می شود که دارای 15 برنامه کارشناسی ، 17 برنامه در مقطع کارشناسی ارشد درجه دو و 2 برنامه دوره تک دوره ای هستند. برنامه های درجه ما متناسب با خواسته های بازار کار اروپا و بین المللی متناسب است.

دانشگاه توسکیا هفت برنامه دکترا و چندین دوره کلاس اول و دوم و همچنین یک مدرسه تخصصی ارائه می دهد. دانشگاه توسکیا با یک دوره آموزشی که عمدتاً متناسب با آموزش دانش آموزان مدارس NCO ارتش و نیروی هوایی ایتالیا است ، به یک شریک مهم فرهنگی و آموزشی نیروهای مسلح ایتالیا تبدیل شده است.دانشگاه نقش مهمی در کمک به دانشجویان برای انتخاب برنامه تحصیلی خود با برگزاری یک سری جلسات و فعالیتهای مشترک با مدارس متوسطه دارد. جمعیت نسبتاً کمی دانشجویی روابط نزدیک بین دانش آموزان و کادر آموزشی و دسترسی به کلیه امکانات و خدمات را تسهیل می کند.

همچنین بخوانید: دانشگاه تورین

اطلاعات کلی دانشگاه توسکیا

کشور ایتالیا
شهر Viterbo
هزینه زندگی 664-1،340 دلار / ماه.
وب سایت رسمی www.unitus.it

 

نوع مالی غیرانتفاعی
نوع سازمان عمومی
ایجاد 1979
اختصار واحد
دانش آموزان 7,999
دین هیچ یک
تقویم تحصیلی مداوم
محدودیت جنسیتی بدون محدودیت
برنامه های تبادل در دسترس
کتابخانه در دسترس

رتبه بندی دانشگاه توسکیا

رتبه بندی جهانی 5450
رتبه بندی کشور 73

دانشکده های دانشگاه توسکیا

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه توسکیا

1.ترجمه ریزنمرات

  1. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
  2. انگیزهنامه (SOP)
  3. رزومه تحصیلی (CV)
  4. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وب سایت رسمی دانشگاه توسکیا; www.unitus.it

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *