دانشگاه ناپل شرقی

دانشگاه ناپل شرقی “L’Orientale” موسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در منطقه شهری شهر بزرگ ناپل واقع شده است. دانشگاه ناپل شرقی قدیمی ترین مدرسه سینولوژی و مطالعات شرقی در اروپا است و دارای سنت محکمی در زمینه زبان ، مطالعات فرهنگی و اجتماعی اعم از باستان و مدرن است که مربوط به اروپا ، آسیا ، آفریقا و قاره آمریکا است. از همان آغاز(در سال 1732),دانشگاه ناپل شرقی خود را به عنوان مرکزی برای یادگیری و تحقیق قرار داده است که هدف آن تمرکز بر شباهت ها و اختلافات بین فرهنگ های مختلف است. اما هنگامی که ما شروع به بررسی تفاوت ها می کنیم ، به خودمان نیز نگاهی دقیق می بینیم. این یک تمرین فکری است که در عین حال به یک معنوی تبدیل می شود. مطالعه مردم و فرهنگ ها ، روابط و اختلافات آنها بیش از هر چیز روش سؤال از این است که ما چه کسی هستیم یا چه کسی هستیم. موسسه آموزش عالی دانشگاه ناپل دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک آموزش عالی به طور رسمی شناخته شده مانند مدرک لیسانس ، مدارک کارشناسی ارشد ، مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی.

دانشگاه امروزه دارای یک چشم انداز بسیار اصلی است و تجربیات فکری و دانش علمی را به دانشجویان ارائه می دهد که اساساً به آنها این امکان را می دهد تا با افراد و فرهنگ های متفاوت از خودشان آشنا شوند و با آنها تعامل و ارتباط برقرار کنند. تحصیلات ارائه شده همچنین به معنای ورود مؤثر به یک بازار کار در حال تکامل سریع و ‍دریچه ای بر جهان است. بنابراین ، جایی که زبان و فرهنگ و دانش با هم تداخل دارند و در هم می آمیزند و سرانجام در رشته های دوگانه تدریس و تحقیق می آمیزند.

امروز در دنیایی که مردم با زبان ها ، فرهنگ ها ، مذاهب و مکاتب فکری بیشمار ، اشکال هنری ، نگرش های اخلاقی و آداب و رسوم به هم نزدیکتر می شوند ، دانشگاه ناپل گرفتار این خواسته نخواهد شد زیرا همیشه درگیر در بین المللی شدید فرهنگی بوده است. روابط و همیشه در بسیاری از کشورهای مختلف با دانشگاه ها همکاری داشته است. بنابراین ، “اورینتیل” قادر است دانش آموزان خود را آموزش و پرورش متناسب با خواسته های دنیای امروز تضمین کند. انتخاب این دانشگاه برای متقاضیان تحصیل در ایتالیا یک انتخاب مناسب است.

همچنین بخوانید: دانشگاه مطالعات فورو ایتالیکو رم

رتبه بندی دانشگاه ناپل شرقی

رتبه دانشگاه دانشگاه ناپل شرقی بدون شک یکی از معتبرترین دانشگاه های ایتالیا است که با راحتی در میان 40 دانشگاه برتر این کشور قرار دارد. دانشگاه ناپل شرقی با توجه به رتبه بندی های بین المللی ، جایزه خود را در 5٪ برتر دانشگاه های جهان کسب کرده است.

رتبه بندی جهانی 1969
رتبه بندی کشور 39

اطلاعات دانشگاه ناپل شرقی

کشور ایتالیا
شهر ناپل
لیسانس (بیگانگان) 849 یورو در سال.
استاد (بیگانگان) 849 یورو در سال.
لیسانس (شهروندان) 849 یورو در سال.
استاد (شهروندان) 849 یورو در سال.
هزینه زندگی 445-881 دلار یورو / ماه.
وب سایت رسمی www.unior.it

 

نوع مالی غیرانتفاعی
نوع سازمان عمومی
ایجاد 1732
اختصار یکی
دانش آموزان 14,999
دین هیچ یک
تقویم تحصیلی ترم
پذیرش براساس امتحانات ورودی
محدودیت جنسیتی بدون محدودیت
نوع پردیس شهری
کمک مالی در دسترس
برنامه های تبادل در دسترس
کتابخانه در دسترس

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه ناپل شرقی

  1. ترجمه ریزنمرات
  2. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
  3. انگیزهنامه (SOP)
  4. رزومه تحصیلی (CV)
  5. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وبسایت دانشگاه: www.unior.it

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *