دانشگاه کالبریا

دانشگاه کالبریا

دانشگاه کالبریا (UniCal) دانشگاهی است که برای منطقه در جنوب ایتالیا نامگذاری شده است ، جایی که در هملای آرکاواکاتا ، در شهر رند قرار دارد. گاهی اوقات ، کالابریا به عنوان “انگشت پا” شکل “بوت” ایتالیا شناخته می شود. دانشگاه کالابریا اولین دانشگاه پردیس مسکونی ایتالیا بود و یکی از معدود کشورهایی است که تحت کنترل شهرهای دانشگاه است. دفتر دانشگاه آن مسئولیت ارائه خدمات مسکونی را بر عهده دارد.

رند یک شهر کوچک با 36000 نفر سکنه است. این دانشگاه به گرمی کارکنان و دانشجویان خود افتخار می کند ، و روحیه دوستی توسط شهرنشینان برای تازه واردان گسترش می یابد.

این منطقه به دلیل زیبایی طبیعی چشمگیر قابل توجه است. در نزدیکی کوههای Sila ، Pollino و Aspromonte مسیرهای پیاده روی وجود دارد ، در حالی که دامنه های اسکی تنها 30 دقیقه با ارتفاعات Camigliatello فاصله دارند. سواحل محلی این فرصت را برای یک روز آرامش بخش تر از حمام آفتاب و یا شنا در آبهای گرم Tyrrhenian ، فقط 30 دقیقه با محل دانشگاه فراهم می کند.

تحصیل در ایتالیا و این دانشگاه یک انتخاب ایده آل است.

تاریخچه دانشگاه کالبریا

دانشگاه کالابریا یک دانشگاه متوسط است که حدود 27000 دانشجو ثبت نام کرده،691 کارمند فنی و اداری دارند.این مجموعه از 14 بخش تشکیل شده است ، که 80 برنامه درجه ارائه شده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین 10 برنامه دکتری را ارائه می دهد.نمایه یونیکس در حدود مفهوم پردیس ایجاد شده است که می تواند ادغام و تبادل فرهنگی را تسهیل کند و بعنوان آزمایشگاه بزرگی از ایده ها و الهام بخش هایی که جای خود را به جا گذاشته است ، تصور می شد و از این طریق شخصیت خاص دانشگاه را شکل می دهد.

دانشگاه کالبریا در جنوب ایتالیا واقع شده است و دارای فضاهای بسیار بزرگی است که بیش از 200 هکتار از زمین را در بر گرفته و ساختمانهایی با مساحت بیش از 400000 متر مربع توسعه یافته است.

از جمله بسیاری دیگر امکانات منحصر بفرد، خدمات زیر را شامل می شود: مرکز بهداشت ، آژانس بانکی،اداره پست،کتابخانه،مرکز ورزشی،مرکز زبان،دو سالن تئاتر (به ترتیب 300 و 550 صندلی) ، دو سالن سینما(از هر کدام 250 صندلی)،دو آمفی تئاتر برای رویدادهای فضای باز و یک مهد کودک روزانه. در سال 2009 برچسب اروپایی را به عنوان بهترین روش برای داستانهای موفقیت آراسموس اعطا کرده است.

دانشگاه کالبریا به توسعه تحرک بین المللی دانشجویان و کارکنان اهمیت ویژه ای می دهد: هزاران دانش آموز ، محقق و کارکنان تدریس از دوره تحصیل ، تحقیق یا تدریس در خارج از کشور بهره مند شده اند.

دانشگاه کالبریا با حدود 220 دانشگاه در جهان همکاری های آموزشی و علمی برقرار کرده است و موجب تحرک ارز در دانش آموزان ، محققان ، معلمان و چندین دوره کارآموزی برای دانشجویان فارغ التحصیل شده است.

علاوه بر این ، برجسته کردن حضور دانشگاه کالابریا در رده های برتر دانشگاه ایتالیا ، سانچز و همچنین حضور آن در رتبه های مهم بین المللی از جمله (جهانی ، جوانان ، تدریس ، تأثیر) ، شانگهای ARWU مهم است. رتبه بندی U-Multirank ورتبه بندی Greenmetric از دانشگاه های پایدار است.

مأموریت یونونیک پیشرفت دانش و مشارکت در جامعه از طریق دستیابی به آموزش ، یادگیری و تحقیق در سطح بین المللی تعالی است.

دانشگاه کالبریا بورسیه های تحصیلی اختصاصی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. بیش از 800 دانشجوی بین المللی ، از 78 کشور مختلف ، هم اکنون در دانشگاه زندگی می کنند. در چند سال گذشته ،دانشگاه کالبریا با همکاری کشورهای مدیترانه و فراتر از آن به یک مرجع تبدیل شده است.

دانشگاه کالابریا شش رشته تحصیلی دانشگاهی را ارائه می دهد: مهندسی؛ اقتصاد ، علوم سیاسی و اجتماعی؛ علوم انسانی تحصیلات؛ علوم؛ داروسازی ، علوم تغذیه ای و بهداشتی. آنها در 14 بخش برگزار می شوند که دوره های 80 درجه را ارائه می دهند. برای همه دانشجویان بین المللی قبل از شروع هر ترم (شروع از سپتامبر 2020) یک دوره فشرده (80 ساعت) زبان و فرهنگ ایتالیایی ارائه می شود.

دانشگاه کالابریا 3 دوره کارشناسی ارشد را به صورت کامل به زبان انگلیسی ارائه می دهد: علوم کامپیوتر ، امور مالی و بیمه و مهندسی کامپیوتر برای اینترنت اشیاء و 2 دوره کارشناسی ارشد به صورت جزئی به زبان انگلیسی: فلسفه مدرن (برنامه درسی مطالعات ایتالیایی) و مهندسی مدیریت.

همچنین بخوانید: دانشگاه سیه نا

درباره دانشگاه کالبریا

دانشگاه کالابریا یکی از مهمترین دانشگاه در جنوب کشور ایتالیا است.این دانشگاه از امکانات بسیاری برخوردار است (مثلاً یکی از وسیع ترین دانشگاه در ایتالیا و یک کتابخانه بزرگ) و خدمات و تقریباً 35000 دانشجو دارد.

دانشکده های مختلفی در دانشگاه کالبریا وجود دارد.مانند دانشکده های مهندسی ، ریاضیات و اقتصاد.

دانشگاه کالابریا، از 14 دانشکده تشکیل شده است، که عبارتند از:

 • دانشکده تاریخ هنر و باستان شناسی
 • دانشکده شیمی و زیست شناسی
 • دانشکده بوم شناسی
 • دانشکده علوم اقتصادی
 • دانشکده دارو سازی و زیست شناسی
 • دانشکده فلسفه
 • دانشکده ریاضیات و فیزیک
 • دانشکده زبان شناسی
 • دانشکده مهندسی مکانیک و مدیریت
 • دانشکده علوم تجارت
 • دانشکده علوم زمین شناسی
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده علوم سیاسی و اجتماعی
 • دانشکده تاریخ

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه کالبریا

1. ترجمه ریزنمرات

2. ترجمه مدرک

3. انگیزه نامه (SOP)

4. توصیه نامه

5. رزومه تحصیلی (CV)

6. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وبسایت دانشگاه کالبریا;http://www.unical.it

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *