دانشگاه BOLZANO

دانشگاه BOLZANO

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو دانشگاهی با دیدگاهی بین المللی در سال 1997ساخته شده است دانشگاه آزاد بوزن-بولزانو (unibz) به دانشجویان یک آموزش چند زبانه ، عمل گرا و مطابق با خواسته های بازار کار منطقه ای و اروپا ارائه می دهد..از این رو دانشگاهی جوان اما ماجرا جو شناخته می شود. دانشگاه بولزانو روابط پژوهشی و علمی بین المللی و قدرتمندی دارد ، دوره ها و مقاطع تحصیلی چند زبانه (آلمانی ، ایتالیایی ، انگلیسی ) و تعداد بالای دانشجویان و کارمندان و اساتید خارجی که در این دانشگاه گرد هم جمع شده اند،گواه آن است. دوره های آموزشی فوق العاده و سمینارها به زبان آلمانی ، ایتالیایی و انگلیسی برگزار می شود. بنای ساختمان بولزانو نو و با معماری جدید ساخته شده است،امکانات فناوری،خدماتی و آموزشی این دانشگاه مجهز و به روز می باشند. دانشگاه مقاطع تحصیلی را اعم از دوره های لیسانس گرفته تا دکترا را ارائه می دهد.تاکید دوره بر آموزش عملی و کاربردی است.بخش عمده ای از فعالیت های آموزشی به صورت سمینارها ، سخنرانی هایی که توسط سخنرانان میهمان از دیگر موسسات علمی ایتالیا و اروپا و جهان در دوره های بین المللی این دانشگاه حضور دارند استفاده می شود. آموزش ها به صورت عملی و در کارگاه های آموزشی برگزار می شود و در چهارچوب برنامه تبادل دانشگاهی ، دانشجویان برای گذراندن یک یا چند ترم در دانشگاه های خارج از کشور آموزش می بینند.

هزینه زندگی در Bolzano

هزینه ها – یورو / ماه.حداقلمد
محل اقامت205285
غذا192380
حمل و نقل14169
ارتباطات و خدمات5470
تن پوش27100
ورزش و اوقات فراغت33116
جمع5241،119

 

اسکان در بولزانویورو / ماه
اتاق مشترک در خارج از مرکز206
اتاق مشترک در مرکز شهر288
آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز417
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر592

آمار دانشجویان و دانشکده های دانشگاه BOLZANO

این دانشگاه دارای پنج دانشکده است و درصد بالایی از مدرسان (35٪) و دانشجویان (17٪) از خارج از کشور می آیند و در زمینه های اقتصاد ، علوم طبیعی ، مهندسی ، علوم اجتماعی ، آموزش و طراحی مشغول به تحصیل ، تدریس و تحقیق هستند. . دانشگاه 4100 دانشجو دارید که در بیش از 30 دوره کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند.

پروژه های تحقیقاتی دانشگاه بولزانو با شبکه های بین المللی و بین منطقه ای مرتبط است.

دانشکده های دانشگاه:

  • دانشکده اقتصاد و مدیریت
  • دانشکده آموزش
  • دانشکده علوم کامپیوتر
  • دانشکده طراحی و هنر
  • دانشکده علوم و فناوری
  • مرکز صلاحیت تاریخ منطقه ای

رتبه های دانشگاه بولزانو

رتبه های دانشگاه جهانی

در رده  بندی جهانی دانشگاه ها در سال 2020 تقریبا 1400دانشگاه قرار گرفته است و رتبه ی دانشگاه  در حدود 401 — 500 در بین موسسه های برتر سراسر جهان قرار گرفت.دانشگاه بولزانو در بین 20 دانشگاه کوچک برتر جهان قرار دارد .

امتیازرضایت دانشجوی دانشگاه 4.7از 5 می باشد.

کارورزی در محل کار:

بیشتر دوره های تحصیلی دانشگاهی بولزانو شامل کارآموزی اجباری است. و همین رویکرد عملی برنامه های دانشگاه ،یکی از دلایلی است که بیش از 71.9٪ از فارغ التحصیلان طی یک سال پس از فارغ التحصیلی شغلی پیدا می کنند و کسب در آمد می پردازند.

خدمات شغلی

خدمات شغلی، پیوندی بین دانشگاه بولزانو و بازار کار است. دانشگاه از دانشجویان و فارغ التحصیلان در اشتغال به شغلی مناسب پشتیبانی می کند. کارکنان ما در مورد کارآموزی ، برنامه های شغلی ، مصاحبه ، پروژه های پایان نامه ، شناخت، تجربه کار ، شغل و بورس تحصیلی ، مشاوره های فردی ارائه می دهند. همچنین برای اشتغال دانشجویان سمینارها ، کارگاه ها و بازدید از شرکت ها را برگزار می کند.دانشگاه همچنین از مشاغل و مؤسساتی که مایل به تبلیغ فرصت های کارآموزی و جای خالی شغلی خود برای دانشجویان هستند ، برای ارتباط با دانشکده ها و ادارات و شرکت در نمایشگاه ها و پروژه های شغلی و دیدار با دانشجویان و فارغ التحصیلان پشتیبانی می کند.

همچنین بخوانید: دانشگاه ورونا

خدمات دانشگاه BOLZANO

خدمات دانشجویی:

دفتر روابط بین الملل از دانشجویانی که می خواهند بخشی از دوره خود را در دانشگاهی خارج از کشور و یا دانشجویان خارجی که می خواهند بخشی از مدرک خود را در دانشگاه بولزانو بگذرانند ، پشتیبانی کند.خدمات مشاوره اولین نقطه تماس دانشجویان با دانشگاه بولزانو است. این دفتر اطلاعاتی در مورد برنامه های مطالعاتی شرایط اقتصادی و اقامتگاه ارائه می دهد.

خدمات مسکن:

دفتر حق تحصیل وظیفه اختصاص مسکن به دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی را بر عهده دارد. 508 اتاق در Bozen – Bolzano و 115 در Brixen – Bressanone برای استفاده ی دانشجویان قابل دسترس است. دانشگاه به عنوان واسطه ای بین صاحبخانه و دانشجویان آن عمل نمی کند: لطفاً با شخصی که اتاق یا اتاق خود را مسطح کرده است تماس بگیرید و در مورد جزئیات مانند قرارداد اجاره و پرداخت به توافق برسید. بسته به نوع (اتاق دو نفره ، یک اتاق یک نفره یا تخت یک خوابه) و اندازه محل اقامت ، اجاره ماهانه یک نفر می تواند از 250 تا 400 یورو متغیر باشد.

کتابخانه:

کتابخانه دانشگاه آزاد بوزن-بولزانو با داشتن شعبه های دیگر خود در بوزن-بولزانو ، بریکسن-برسانون و برونک- برونکو ، به عنوان یک مرکز چندرسانه ای ایجاد شده است که نه تنها دانشجویان و کارکنان دانشگاه بلکه جامعه محلی نیز در آن خدمت می کند.

زندگی دانشگاهی:

دانشگاه آزاد بوزن بولزانو دارای سه دانشگاه است:

Bozen-Bolzano-1 محوطه اصلی دانشگاه است و دفاتر مرکزی آن و چهارتا از پنج دانشکده ی: اقتصاد و مدیریت ، علوم کامپیوتر ، طراحی و هنر ، علم و فناوری است.

2-در پردیس Brixen-Bressanone دانشکده آموزش را پیدا خواهید کرد.

Bruneck-Brunico-3 پردیس مقطع کارشناسی “مدیریت در جهانگردی ، ورزش و مدیریت رویدادها” است که بخشی از دانشکده اقتصاد و مدیریت است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *