درباره دانشگاه URBINO CARLO BO

دانشگاه Urbino در یک شهر باشکوه رنسانس ، در میراث جهانی یونسکو قرار دارد. این دانشگاه از Collegio dei Dottori خارج شد ، که قبلاً در اواسط قرن پانزدهم فعالیت داشت و مجاز به فعالیت به عنوان یک نهاد مشاوره حقوقی و دادگاه تجدید نظر بود.

این کار به عنوان یک دانشگاه در سال 1506 و تحت پاپ ژولیوس دوم شروع به کار کرد. در حال حاضر ، Urbino یک دانشگاه متوسط است که دانشجویان و محققان طیف گسترده ای از دوره ها و فرصت های تحقیقاتی را ارائه می دهد.

این موسسه آموزش عالی 514 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی انجام می شود. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام هستند.

10 دانشکده و حدود 17000 دانشجو در دانشگاه اوربینو وجود دارد.دپارتمانها عمدتا در ساختمانهایی با معماری برجسته قرار دارند. Urbino را می توان یک شهر و پردیس همه در یک در نظر گرفت ، و مرکز شهر باستانی در مقیاس انسانی است.

این شهر با تاکستان های زیبا ، جنگل ها و نهرهای کوهستانی احاطه شده است. همه چیز در فاصله نزدیک است و فرصت های بی شماری برای دیدار با افراد محلی ، معلمان و دانش آموزان وجود دارد.

آزمایشگاه های علمی اکثرا در یک پردیس مدرن در نزدیکی شهر واقع شده اند. برخی از دوره های تدریس در Pesaro (زبان های شرقی) و Fano (بیوتکنولوژی) انجام می شود. به منظور تقویت کیفیت در تحقیق و تدریس ، هر بخش کمیسیون های تضمین کیفیت را منصوب کرده است.

دانشگاه اروبینو یکی از چهار عضو مؤسس دانشگاه یورو-مدیترانه ای مبتنی بر اسلوونی است (EMUNI) ، برنامه پرچمدار دانشگاهی اتحادیه مدیترانه است و برای متقاضیان تحصیل در ایتالیا یک انتخاب ایده آل است.

دو دوره از دوره های کارشناسی ارشد ما برای کیفیت عالی و تعالی در مطالعات یورو-مدیترانه به برچسب EMUNI اعطا شده است.ارتباطات تجاری بین فرهنگی و زمین شناسی زیست محیطی و مهندسی وجود دارد.

فعالیت های زیر که با هماهنگی در دانشگاه Urbino انجام شده است به عنوان بخشی از پروژه ژان مونت تصویب شده است: یک کرسی ژان مون در تاریخ و یک صندلی ژان مون در حقوق اروپا. یک ماژول اروپایی در حقوق اروپا؛ یک دوره دائمی در ادغام اقتصادی اروپا؛ و دوره دائمی در سیاست اقتصادی اروپا. در چارچوب VII FP ، دانشگاه Urbino در 10 پروژه تأمین شده توسط اتحادیه اروپا با مجموع تقریباً 3 میلیون یورو درگیر است.

دانشگاه Urbino دنیای دیگری است که فرصتی برای تجربه یک یادگیری شدید را به دانشجویان – اعم از ملی و بین المللی – ارائه می دهد. روابط دوستانه با معلمان و کارمندان اداری بخش مهمی از سنت دانشگاهی آن است.

آزمایشگاه های علمی بیشتر در یک پردیس مدرن در نزدیکی شهر واقع شده اند. برخی از دوره های تدریس در Pesaro (زبان های شرقی) و Fano (بیوتکنولوژی) انجام می شود. Urbino دارای خوابگاه ها و امکانات دیگری است که حتی بزرگترین دانشگاه های ایتالیا نیز به سختی از آن برخوردار هستند. مسئولیت ارتقاء و هماهنگی سیستم تضمین کیفیت به کمیسیون تضمین کیفیت واگذار شده است.

دانشجویان ISEP با گذراندن کلاسهای دانشگاه با دانشجویان محلی و زندگی در یک سالن اقامت در محوطه دانشگاه ، خود را در فرهنگ ایتالیا و روزانه غوطه ور می کنند.

این دانشگاه دارای دانشجویی فعال است و دانشجویان ISEP می توانند در تیم های ورزشی ، فعالیت های فرهنگی و گروه های دانشجویی شرکت کنند. این دانشگاه همچنین دارای “سیستم دوستان” برای کمک به دانشجویان ISEP با دانشجویان محلی و تنظیم زندگی در Urbino است!

همچنین بخوانید: دانشگاه پلی تکنیک میلان

اطلاعات کلی دانشگاه URBINO CARLO BO

کشور ایتالیا
شهر اوربینو
لیسانس (بیگانگان) 2،123 یورو در سال.
استاد (بیگانگان) 2،123 یورو در سال.
لیسانس (شهروندان) 2،123 یورو در سال.
هزینه زندگی 564-1،138 دلار یورو / ماه.
وب سایت رسمی www.uniurb.it

 

نوع مالی غیرانتفاعی
نوع سازمان عمومی
ایجاد 1506
اختصار UNIURB
معلمان 499
دانش آموزان 14,999
دین هیچ یک
تقویم تحصیلی ترم
پذیرش براساس امتحانات ورودی
محدودیت جنسیتی بدون محدودیت
نوع پردیس شهری
مسکن در دسترس
کمک مالی در دسترس
برنامه های تبادل در دسترس
کتابخانه در دسترس

رتبه بندی دانشگاه URBINO CARLO BO

رتبه بندی جهانی 401تا500
رتبه بندی کشور 50

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه اوربیونو

1.ترجمه ریزنمرات

  1. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
  2. انگیزهنامه (SOP)
  3. رزومه تحصیلی (CV)
  4. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وب سایت رسمی دانشگاه اوربیونو www.uniurb.it

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *