دانشگاه URBINO CARLO BO

درباره دانشگاه URBINO CARLO BO

دانشگاه Urbino در یک شهر باشکوه رنسانس ، در میراث جهانی یونسکو قرار دارد. این دانشگاه از Collegio dei Dottori خارج شد ، که قبلاً در اواسط قرن پانزدهم فعالیت داشت و مجاز به فعالیت به عنوان یک نهاد مشاوره حقوقی و دادگاه تجدید نظر بود.

این کار به عنوان یک دانشگاه در سال 1506 و تحت پاپ ژولیوس دوم شروع به کار کرد. در حال حاضر ، Urbino یک دانشگاه متوسط است که دانشجویان و محققان طیف گسترده ای از دوره ها و فرصت های تحقیقاتی را ارائه می دهد.

این موسسه آموزش عالی 514 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی انجام می شود. متقاضیان بین المللی واجد شرایط درخواست ثبت نام هستند.

10 دانشکده و حدود 17000 دانشجو در دانشگاه اوربینو وجود دارد.دپارتمانها عمدتا در ساختمانهایی با معماری برجسته قرار دارند. Urbino را می توان یک شهر و پردیس همه در یک در نظر گرفت ، و مرکز شهر باستانی در مقیاس انسانی است.

این شهر با تاکستان های زیبا ، جنگل ها و نهرهای کوهستانی احاطه شده است. همه چیز در فاصله نزدیک است و فرصت های بی شماری برای دیدار با افراد محلی ، معلمان و دانش آموزان وجود دارد.

آزمایشگاه های علمی اکثرا در یک پردیس مدرن در نزدیکی شهر واقع شده اند. برخی از دوره های تدریس در Pesaro (زبان های شرقی) و Fano (بیوتکنولوژی) انجام می شود. به منظور تقویت کیفیت در تحقیق و تدریس ، هر بخش کمیسیون های تضمین کیفیت را منصوب کرده است.

دانشگاه اروبینو یکی از چهار عضو مؤسس دانشگاه یورو-مدیترانه ای مبتنی بر اسلوونی است (EMUNI) ، برنامه پرچمدار دانشگاهی اتحادیه مدیترانه است و برای متقاضیان تحصیل در ایتالیا یک انتخاب ایده آل است.

دو دوره از دوره های کارشناسی ارشد ما برای کیفیت عالی و تعالی در مطالعات یورو-مدیترانه به برچسب EMUNI اعطا شده است.ارتباطات تجاری بین فرهنگی و زمین شناسی زیست محیطی و مهندسی وجود دارد.

فعالیت های زیر که با هماهنگی در دانشگاه Urbino انجام شده است به عنوان بخشی از پروژه ژان مونت تصویب شده است: یک کرسی ژان مون در تاریخ و یک صندلی ژان مون در حقوق اروپا. یک ماژول اروپایی در حقوق اروپا؛ یک دوره دائمی در ادغام اقتصادی اروپا؛ و دوره دائمی در سیاست اقتصادی اروپا. در چارچوب VII FP ، دانشگاه Urbino در 10 پروژه تأمین شده توسط اتحادیه اروپا با مجموع تقریباً 3 میلیون یورو درگیر است.

دانشگاه Urbino دنیای دیگری است که فرصتی برای تجربه یک یادگیری شدید را به دانشجویان – اعم از ملی و بین المللی – ارائه می دهد. روابط دوستانه با معلمان و کارمندان اداری بخش مهمی از سنت دانشگاهی آن است.

آزمایشگاه های علمی بیشتر در یک پردیس مدرن در نزدیکی شهر واقع شده اند. برخی از دوره های تدریس در Pesaro (زبان های شرقی) و Fano (بیوتکنولوژی) انجام می شود. Urbino دارای خوابگاه ها و امکانات دیگری است که حتی بزرگترین دانشگاه های ایتالیا نیز به سختی از آن برخوردار هستند. مسئولیت ارتقاء و هماهنگی سیستم تضمین کیفیت به کمیسیون تضمین کیفیت واگذار شده است.

دانشجویان ISEP با گذراندن کلاسهای دانشگاه با دانشجویان محلی و زندگی در یک سالن اقامت در محوطه دانشگاه ، خود را در فرهنگ ایتالیا و روزانه غوطه ور می کنند.

این دانشگاه دارای دانشجویی فعال است و دانشجویان ISEP می توانند در تیم های ورزشی ، فعالیت های فرهنگی و گروه های دانشجویی شرکت کنند. این دانشگاه همچنین دارای “سیستم دوستان” برای کمک به دانشجویان ISEP با دانشجویان محلی و تنظیم زندگی در Urbino است!

همچنین بخوانید: دانشگاه پلی تکنیک میلان

اطلاعات کلی دانشگاه URBINO CARLO BO

کشورایتالیا
شهراوربینو
لیسانس (بیگانگان)2،123 یورو در سال.
استاد (بیگانگان)2،123 یورو در سال.
لیسانس (شهروندان)2،123 یورو در سال.
هزینه زندگی564-1،138 دلار یورو / ماه.
وب سایت رسمیwww.uniurb.it

 

نوع مالیغیرانتفاعی
نوع سازمانعمومی
ایجاد1506
اختصارUNIURB
معلمان499
دانش آموزان14,999
دینهیچ یک
تقویم تحصیلیترم
پذیرشبراساس امتحانات ورودی
محدودیت جنسیتیبدون محدودیت
نوع پردیسشهری
مسکندر دسترس
کمک مالیدر دسترس
برنامه های تبادلدر دسترس
کتابخانهدر دسترس

رتبه بندی دانشگاه URBINO CARLO BO

رتبه بندی جهانی401تا500
رتبه بندی کشور50

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه اوربیونو

1.ترجمه ریزنمرات

  1. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
  2. انگیزهنامه (SOP)
  3. رزومه تحصیلی (CV)
  4. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وب سایت رسمی دانشگاه اوربیونو www.uniurb.it

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *