آشنایی دانشگاه نیکلاس کوزانوس

شهر رم یکی از شهر هایی است که از لحاظ علمی و آموزشی از گذشته مورد توجه قرار گرفته است. در این شهر دانشگاه های متعدد دولتی وخصوصی ساخته شده است. در این قسمت قصد داریم یکی دیکر از دانشگاه های این شهر را مورد ببرسی قرار دهیم تا به شما برای انتخاب مناسب ترین دانشگاه برای تحصیل کمک کنیم.

تعداد دانشگاه خصوصی زیادی در رم  تاسیس شده که یکی از آنها دانشگاه نیکلاس کوزانوس است. این دانشگاه در سال 2006 توسط استفانو باندیچی در شهر رم  تاسیس شده است. این دانشگاه نام خود را از ستاره شناس و دانشمند برجسته ایتالیایی گرفته است. دانشگاه نیکلاس کوزانوس با نام ایتالیایی Università degli Studi Niccolò Cusano  که آن را با نام UNICUSANO  نیز می شناسند.

آشنایی با دانشگاه نیکلاس کوزانوس

دانشکده های دانشگاه نیکلاس کوزانوس

یکی از مزیت های مهم که این دانشگاه برخوردار بودن از کلاس های آنلاین و تطبیق پذیری عالی سیستم        Unicusano   , با توجه به اینکه این سیستم آموزش مدرن را از طریق آخرین نسل بستر چندرسانه ای ارائه می دهد؛ در واقع ،پس از ثبت نام در Unicusano, می توان از طریق رایانه شخصی متصل به اینترنت ، به تمام دوره های موجود در برنامه مطالعه ، با بهینه سازی زمان اختصاص دادن به مطالعه ، دسترسی پیدا کرد. شما رمز عبوری دریافت خواهید کرد که امکان دسترسی به پلت فرم چندرسانه ای را فراهم می کند ، از طریق آن می توانید از تمام دروس استفاده کنید ، 24 ساعت شبانه روز که هر چند بار دلخواه قابل بررسی است. مسیر آموزشی در تمام مراحل آن ادغام شده است. علاوه بر ساعت کلاس ، Unicusano دوره های کارآموزی ، دوره های آموزشی در شرکت ها ، تحقیقات گروهی ، کارآموزی و برنامه های تحرک دانش آموزان ، حتی در خارج از کشور را برگزار می کند.

دروس آنلاین شامل موارد زیر است 

IWBs – Whiteboard Multimedia Multimedia که به لطف جدیدترین نرم افزار نسل جدید امکان

پردازش و دیجیتالی کردن مطالب وجود دارد ، برگزار می شود.

اساتید Unicusano به نقش اساتید دانشگاه (کامل و وابسته) و محققان دانشگاه تعلق دارند: این نقش برای همه دانشگاه های دولتی ، ایالتی و غیر دولتی منحصر به فرد است. برخی از استادان با انتقال از سایر دانشگاههای دولتی (ایالتی) ایتالیا می آیند: برخی دیگر از طریق مسابقات عمومی اعلام شده توسط Unicusano جذب می شوند

 

در کنار معلمان ساختار یافته ، بسیاری از وظایف آموزشی به افراد مشهور یا بسیار حرفه ای سپرده می شود که در زمینه حقوق ، اقتصاد و علوم انسانی به طور کلی فعالیت می کنند : به این ترتیب یک فرایند هم افزایی بین دنیای تحقیق و تعلیم و تربیت ایجاد می شود و آن کار ، اقتصاد و جامعه است.

مدارک لازم برای شرکت در دوره کارشناسی به صورت زیر می باشد

مدارک لازم برای شرکت در دوره کارشناسی ارشد به صورت زیر می باشد:

رشته های دوره  کارشناسی دانشگاه نیکلاس کوزانوس

رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه نیکلاس کوزانوس

اساتید برجسته دانشگاه ایتالیایی نیکلاس کوزانوس

موریزیو کستانزو

لوسیانو گارفانو

ایلاریا کاوو

لئارسو ساپوریتو

مهلت گرفتن پذیرش برای دانشگاه نیککلاس کوزانوس (ددلاین) به صورت زیر می باشد

ددلاین برای دوره کارشناسی:

ددلاین برای دوره کارشناسی ارشد :

شما برای دریافت مشاوره در خصوص تحصیل در ایتالیا با کارشناسان خبره مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *