دانشگاه ترامو

دانشگاه ترامو

بنیانگذاری دانشگاه ترامو به سال 1993برمیگردد. این دانشگاه یک مؤسسه آموزش عالی دولتی غیرانتفاعی است که در محوطه شهری شهر کوچک ترامو با محدوده جمعیت 50،000-249999 نفر جمعیت واقع شده است. این موسسه همچنین دارای پردیس های شعبه ای در مکان های Abruzzo و Avezzano نیز میباشد. این دانشگاه معتبر و رسمیت یافته شده توسط وزارت آموزش ایتالیا، دانشگاهها و تحقیقات ایتالیا است.

درباره دانشگاه ترامو

دانشگاه ترامو با هدف تقویت روابط دانشگاه،حوزه ارتباطات سیاسی-حقوقی و یک دامپزشک زراعی و بیولوژیکی را ارتقا می بخشد که حول محور یک سیستم کارآمد درجه ها و مدارس تخصصی می چرخد. با دنیای کار، دو مرکز آکادمیک دانشگاه به عنوان یکی از بهترین ها در زمینه خود گزارش شده است. به طور خاص، ما دارای مدرک تحصیلی پیشرفته بین رشته ای در بیوتکنولوژی تولید مثل هستیم، به عنوان مثال فقط در اروپا غیر از ناتینگهام. برای تدریس در بخش ارتباطات مانند آزمایشگاه چندرسانه ای برای تولید تلویزیون و تولید بعدی ، استودیوی ضبط ، آزمایشگاه رادیویی و مرکز زبان دانشگاه برای توسعه روابط بین الملل بسیار مؤثر است. دانشگاه ترمو تنها دانشگاهی است که دارای یک ایستگاه رادیویی در محوطه دانشگاه است. فرکانس رادیویی که متعلق به بنیاد دانشگاه ترمو است. این دانشگاه مبلغ قابل توجهی را برای تحقیق سرمایه گذاری کرده است. به طور خاص، توجه به مناطقی که می توانند منجر به اکتشافات نوآورانه و پیش بینی هوا شوند ، صرف نظر از اینکه هنوز در سطح بین المللی به پایان نرسیده اند، تمرکز میکند.

دانشگاه ترامو یکی از مدرن ترین پردیس های ایتالیا را در اختیار دارد.5 دانشکده را در 24 رشته ، 35 کارشناسی ارشد ، 6 مدرسه تحصیلات تکمیلی و 10 بخش ارائه می دهد. کل 50،000 متر مربع پردیس Coste Sant ‘Agostino دانشکده های حقوق ، علوم ارتباطات و علوم سیاسی را در اختیار دارد. یک قطب علمی در حال اجراست و دانشکده های دامپزشکی را در آن مستقر خواهد کرد. این هتل از امکانات بسیار به روز و 100000 متر مربع تشکیل شده است که در آن یک بیمارستان حیوانات و یک سگ بهداشتی کنگل نیز قرار دارد.

پردیس و قطب دو واقعیت است که نماد مناطق اصلی دانشگاه است. حوزه های حقوقی ، سیاسی و ارتباطی و همچنین حوزه دامپزشکی کشاورزی و بیولوژیکی که نمایانگر دو مرکز تعالی دانشگاه ترامو است. فن آوری های ارتباطی همیشه بر طرز تفکر و یادگیری تأثیر گذاشته اند. در نتیجه ، امکانات بیشتری برای جامعه دانش مانند زبان،چندرسانه ای،آزمایشگاه های تلویزیونی،روزنامه های دانشگاه و ایستگاه های رادیویی فراهم شده است. این دانشگاه یک دوره بین المللی را ارائه می دهد و بورس های تحصیلی را به دانشجویان از سراسر جهان ارائه می دهد. اگر علاقه مند به تحصیل در ایتالیا هستید، مشاوره رایگان موسسه سفیران دانش را از دست ندهید.

دانشکده های دانشگاه ترامو

  • کشاورزی
  • قانون
  • داروی دامپزشکی
  • علوم ارتباطات
  • علوم سیاسی

کتابخانه دانشگاه ترامو

دانشگاه کتابخانه مخصوص خود دارد. این دانشگاه بخشی از انجمن دانشگاهی اروپا (EUA) است.

ترکیب دانشگاه ترامو

دانشگاه به طور متوسط با ظرفیت 7 هزار دانشجو است. انواع مختلف برنامه های تبادل دانشجویی بین المللی در UNITE در دسترس است.

اطلاعات کلی دانشگاه ترامو

کشورایتالیا
شهرترامو
هزینه زندگی564-1،138 دلار یورو / ماه.
وب سایت رسمیwww.unite.it

 

نوع مالیغیرانتفاعی
نوع سازمانعمومی
ایجاد1993
اختصارمتحد کردن
دانش آموزان6،999
دینهیچ یک
پذیرشبراساس امتحانات ورودی
محدودیت جنسیتیبدون محدودیت
برنامه های تبادلدر دسترس
کتابخانهدر دسترس

رتبه بندی دانشگاه ترامو

رتبه بندی جهانی8599
رتبه بندی کشور94

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه ترامو

1.ترجمه ریزنمرات

  1. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
  2. انگیزهنامه (SOP)
  3. رزومه تحصیلی (CV)
  4. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *