دانشگاه ماچراتا

دانشگاه ماچراتا

دانشگاه ماچراتا ریشه در ایالات پاپی از 1290، زمانی که دوره معتبر از قانون که بعدها به دانشکده تاریخی قانون تکامل یافته،در شهرستان تاسیس شد. در طی سالیان متمادی پیشنهاد آموزشی دانشگاه ماچراتا در یک سطح انسان دوستانه غنی و تخصصی شده است. آخرین مورد دانشکده علوم جدید آموزش است که کیفیت آن از آمارهای سنیس سالهای اخیر مشهود است. حتی دانشکده نامه و فلسفه از اعتبار خاصی برخوردار است ، خصوصاً برای فعالیت تحقیقاتی که انجام می شود.مرکز تاریخی ماکراتا اکنون به دانش آموزان اختصاص داده شده است.به ویژه از مرکز جنوب کشور ایتالیا که در اولین زمستان و دریا وقتی که اولین پرتوهای تابستان سواحل دریای آدریاتیک را گرم می کند ، می توانند به راحتی در کوههای آپنهین به زمستان برسند. منطقه محلی از نظر اقتصادی در شرکت های کوچک و متوسطی تعلق دارد که بالاتر از همه متعلق به بخش کفش است ،آنها با دانشگاه Macerata ارتباط مستقیم و گسترده ای را ایجاد می کند.همچنین دانشگاه ماکراتا دارای شعبه هایی در مکان های Fermo ، Civitanova Marche و Jesi می باشد.

ماچراتا یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است. با گذشت سالها ، هزاران فارغ التحصیل UniMc به متخصصان برجسته ، کارآفرینان ، شخصیتهای برجسته عمومی ، مربیان ، محققان تبدیل شده اند. بدون شک ، کمی از تاریخ ایتالیایی ، اروپایی و بین المللی توسط فارغ التحصیلان UniMC ساخته شده است.این گذشته با شکوه به آینده پیش بینی می شود و UniMc به شدت در آموزش و پژوهش به نوآوری متعهد است: تمرکز بر علوم انسانی و علوم اجتماعی قدرت اصلی UniMC است و “نوآوری از طریق علوم انسانی” شعار آن است. علاقه مندان به رشته های حقوق ، علوم سیاسی و روابط بین الملل ، اقتصاد و تجارت ، اقتصاد ، تجارت ، گردشگری و میراث فرهنگی ، ارتباطات ، زبان ها ، فلسفه و تاریخ می توانند در UniMc مکان کاملی پیدا کنند.

همچنین بخوانید:

تحصیل در ایتالیا

دانشگاه گوگللیمو مارکونی

درباره دانشگاه ماچراتا

در دانشگاه ماچراتا به دانشجویان دوره های گسترده ای ارائه می شود که توسط خدمات مدرن از جمله برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری پشتیبانی می شود. برنامه ها ، مدارس تخصصی و مدارس تابستانی در میراث فرهنگی ، اقتصاد ، فلسفه ، حقوق ، هنر و علوم انسانی ، زبان ها ، واسطه گویی زبانی ، ارتباطات ، آموزش ، علوم سیاسی و گردشگری. دانشکده مطالعات پیشرفته Giacomo Leopardi برنامه های آموزش عالی چند رشته ای را برای دانش آموزان جوان و با استعداد ارائه می دهد. با استفاده از موسسه محلی کنفوسیوس ، دانشگاه ماچراتا در پیشبرد زبان و فرهنگ چینی نقش اصلی را دارد.
دانشگاه دانشگاه ماچراتا یک موسسه آموزشی معتبر است که در ایتالیا بسیار مورد احترام است ، هر ساله موفق به ورود به صفوف 30 دانشگاه برتر این کشور می شود. دانشگاه ماچراتا طبق رتبه بندی های بین المللی ، رتبه خود را در 5٪ برتر دانشگاه های جهان کسب کرده است.
دانشگاه ماچراتا که یک دانشگاه مقیاس متوسط است ، بیش از 14 هزار دانشجو را آموزش می دهد. هم شهروندان و هم خارجی ها می توانند درخواست کنند. 699 متخصص در این دانشگاه مشغول به کار هستند. دانش آموزان ممکن است در برنامه های مختلف تبادل دانشجویی شرکت کنند.
در طی چند سال گذشته ، این دانشگاه با ساختن چندین برنامه در شهر جسی ، توسعه یافته است ، اما با وجود بسیاری از امکانات و فعالیت های خود ، در پردیس اصلی باز در داخل شهر ماچراتا برگزار می شود.

دانشکده های دانشگاه ماچراتا

 • میراث فرهنگی
 • اقتصاد
 • قانون
 • فلسفه و نامه ها
 • علوم ارتباطات
 • علوم آموزش و پرورش
 • علوم سیاسی

اطلاعات دانشگاه ماچراتا

 

کشورایتالیا
شهرماکراتا
لیسانس (بیگانگان)2،123 یورو در سال.
استاد (بیگانگان)2،123 یورو در سال.
لیسانس (شهروندان)2،123 یورو در سال.
استاد (شهروندان)2،123 یورو در سال.
هزینه زندگی564-1،138 دلار یورو / ماه.
وب سایت رسمیwww.unimc.it

 

رتبه بندی جهانی1484
رتبه بندی کشور31

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه ماچراتا

1.ترجمه ریزنمرات

 1. ترجمه مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی
 2. انگیزهنامه (SOP)
 3. رزومه تحصیلی (CV)
 4. مدرک زبان (انگلیسی یا ایتالیایی)

وب سایت رسمی; www.unimc.it

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *