5 قانون نانوشته در مورد رفتار ایتالیایی

5 قانون نانوشته در مورد رفتار ایتالیایی

ایتالیایی ها به دلیل عدم توجه به مقررات و قوانین ، شهرت زیادی در سراسر جهان دارند و این مسئله در مورد رانندگی یا در صف ایستادن بسیار درست است ، اما چندین قانون ناگفته وجود دارد که ایتالیایی ها را سرسختانه به آنها پایبند هستند  کسانی که از آن ها پیروی نکنند به عنوان یک جهانگرد و توریست شناخته می شوند.

شما باید در هنگام گشت و گذار در رم و یا فلورانس یا میلان تا حد امکان همانند یک ایتالیایی رفتار کنید، در این مقاله قصد داریم 5 قانون نانوشته در مورد رفتار ایتالیایی با هم بررسی کنیم.

بحث عالی کاپوچینو

کاپوچینو یک نوشیدنی خوشمزه است ، اما نوشیدنی ای که محدودیت زمانی بسیار خاصی برای ایتالیایی ها دارد. آن ها هروز صبح خوردن کاپوچینو را در برنامه غذایی خود دارند.

اما سفارش این نوشیدنی در ساعات ظهر از نظر جامعه قابل قبول نیست – زیرا این یک نوشیدنی صبحانه است و بعداً در طول روز جایی ندارد. با سرگرمی کافی ، می توانید در طول روز و در هر زمان یک ماکیاتو (اسپرسو همراه با شیر سفارش دهید ، بنابراین همان دو ماده تشکیل دهنده کاپوچینو) و هیچ کس ذره ای آن را زیر سوال نمی برد.

نوشیدنی دلخواه

وقتی نوبت به وعده های غذایی می رسد ، ایتالیایی ها فقط سه گزینه انتخاب می کنند – آب ، شراب یا آبجو. به عنوان مثال شراب قرمز با گوشت و شراب سفید با ماهی را مشاهده خواهید کرد ، در حالی که آبجو بیشتر با پیتزا همراه است. هرگز یک ایتالیایی را نخواهید دید که نوشابه گازدار و یا آب میوه را به همراه یک بشقاب پاستا سفارش می دهد.

موهای مرطوب

شاید به این دلیل که ایتالیایی ها بیشتر شب دوش می گیرند یا اینکه مادربزرگ شان که به آن ها یادآوری می کند موهایمان را خشک کنید وگرنه مریض می شویم ، اما ایتالیایی ها هرگز با موهای خیس بیرون نمی روند .

البته تنها استثنا این است که اگر در یک مکان ساحلی اقامت داشته باشید – همه پس از آن تصور می کنند که موهای شما از دریا خیس شده است ، که کاملا خوب است.

اشتراک گذاری مهم نیست

پیتزا موضوعی کاملا جدی برای ایتالیایی ها است. ما درمورد نحوه سرو و نحوه خودرن پیتزا بسیار اهمیت می دهیم. یکی از عقاید قوی که ما ایتالیی ها داریم این است که نسبت پیتزا به فرد باید برای هر یک باشد و با هیچ کسی نباید سهیم شویم. ایتالیایی ها پیتزاهای خود را به اشتراک نمی گذارند ، بنابراین اگر می خواهید واقعاً مانند یک محلی رفتار کنید ، باید یک پیتزا کامل برای خود سفارش دهید.

با این حال ، ما یک تکه پیتزا خود را با یک تکه پیتزای دیگر مبادله می کنیم تا آن را بچشیم ، به شرطی که برش ها از ارزش یکسانی برخوردار باشند – به معنی تقریباً یک اندازه و با همان مقدار مواد روی آن. بنابراین اگر برای قصد تحصیل در ایتالیا و یکی از دانشگاه های این کشور را داشتید و یا به عنوان توریست وارد این کشور شدید، سعی کنید همانند یک ایتالیایی پیتزا را سفارش دهید.

صحبت در مورد مسائل مالی

به عنوان یک قاعده ، ایتالیایی ها دوست ندارند در مکان های عمومی درباره پول و مسائل مالی بحث کنند. این نوع صحبت ها مخصوص دوستان بسیار نزدیک یا اعضای خانواده است.

بنابراین احتمالاً بهتر است که به طور کلی از این مسئله پرهیز کنید و درباره چیز دیگری مثلاً فوتبال بحث کنید. همه همیشه دوست دارند در مورد فوتبال صحبت کنند.

همچنین بخوانید: بهترین نقاط عاشقانه ایتالیا

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *