بورس تحصیلی برای تحصیل در اروپا

بورس تحصیلی برای تحصیل در اروپا

آیا شما یک دانشجوی بین المللی آینده نگر هستید که قصد تحصیل در اروپا را دارید؟ پس از آن یک فرصت خوب برای واجد شرایط بودن بورس تحصیلی وجود دارد. خواه قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکترا را داشته باشید ، گزینه های زیادی وجود دارد. برای کشوری که قصد دارید در آن درخواست دهید ، لیست زیر را بررسی کنید.

بورس تحصیلی برای تحصیل در اروپا

از طریق ابتکار عمل + اراسموس ، کمیسیون اروپا بودجه ای را برای دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در هر نقطه از اروپا فراهم می کند. صفحه بورس تحصیلی رسمی آنها را برای جزئیات برنامه های موجود بررسی کنید.

ایتالیا

ایتالیا مطمئناً جذابیت های زیادی برای وسوسه گردشگران و دانشجویان بین المللی دارد: منظره ای متنوع. یک میراث فرهنگی و تاریخی عظیم. مکانهای نمادی و تاریخی از جمله Colosseum رم و برج پیزا Pisa. آشپزی بی نظیر؛ تاریخ چشمگیری از اختراعات و اکتشافات … و البته دانشگاههای ایتالیا از قدیمی ترین و معتبرترین های جهان هستند.

گذشته از میراث تاریخی تمدن روم ، ایتالیا دارای سابقه طولانی در رهبری و نوآوری است. از ایتالیایی های برجسته می توان به کریستف کلمب و مارکو پولو ، کاوشگران اشاره کرد. انریکو فرمی (فیزیکدانی که اولین راکتور هسته ای جهان را ایجاد کرد) ؛ لئوناردو داوینچی ، که ثابت کرد جهان مسطح نیست ؛ الساندرو ولتا ، که در رشته برق تحصیل کرده است (اصطلاح “ولت” را تشخیص می دهد؟) ؛ و گالیله گالیله ، که چهار قمر را در اطراف مشتری کشف کرد و تلسکوپ را اختراع کرد ، و با آن ثابت کرد که زمین به دور خورشید می چرخد.

همچنین بخوانید: تحصیل در ایتالیا

دانمارک

دانشجویان دانمارکی معمولاً کمک هزینه دولت (SU ، Statens Uddannelsesstøtte) دریافت می کنند و تحت شرایط خاص ، SU به عنوان بورسیه دانشجویان عالی بین المللی در دسترس قرار می گیرد. می توانید جزئیات بیشتر در مورد آن را در StudyinDenmark.dk بیابید.

برخی از دانشگاه های دانمارک نیز بورس تحصیلی و معافیت از شهریه خود را ارائه می دهند ، مانند دانشگاه آلبورگ یا دانشگاه Roskilde. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارکنان پذیرش دانشگاه در تماس باشید.

بورس تحصیلی برای تحصیل در اروپا

فنلاند

فنلاند در سال 2017 شهریه عمومی برای دانشجویان غیراروپایی معرفی کرد و اکنون دانشگاه ها حدود 20،000 یورو در سال شهریه می گیرند.

در همان زمان ، بورس های تحصیلی جدید برای حمایت از دانشجویان با استعداد خارج از اتحادیه اروپا / EEA معرفی شد. برای دریافت بورس تحصیلی برای تحصیل در فنلاند ، همزمان با ثبت نام برای برنامه مدرک خود نیز اقدام می کنید. درخواست های بورس تحصیلی مستقیماً از طریق دانشگاه انجام می شود. شما باید زودهنگام اقدام کنید و در تهیه درخواست خود دقت کنید زیرا تنها منابع محدودی در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تحصیل و بورس تحصیلی در دانشگاه های فنلاند ، به studyinfinland.fi مراجعه کنید.

فرانسه

در حالی که دانشجویان EEA می توانند تقریباً رایگان تحصیل کنند ، فرانسه از پاییز 2019 هزینه های تحصیل بیشتری را برای دانشجویان بین المللی معرفی کرد. (راهنمای ما را در مورد شهریه دانشگاه در فرانسه بخوانید.) شما ممکن است بخواهید برای پوشش شهریه کمک مالی کنید یا هزینه های زندگی خود را تأمین کنید.

وب سایت رسمی دولتی CampusBourses بیش از 250 کمک هزینه تحصیلی را برای دانشجویان ذکر کرده است. شما می توانید بر اساس موضوع و ملیت فیلتر کنید تا بررسی کنید آیا واجد شرایط درخواست هستید.

بسیاری از موسسات فرانسه برای دانشجویان مستعد نیز بورس تحصیلی یا معافیت شهریه دارند. قبل از اقدام باید این را با دفاتر بین المللی آنها استعلام کنید.

آلمان

اگرچه تحصیل در آلمان در دانشگاه های دولتی بدون شهریه است ، اما ممکن است برای تأمین هزینه های زندگی خود به بورس تحصیلی نیاز داشته باشید. سرویس تبادل آکادمیک آلمان (DAAD) بیش از 200 بورس تحصیلی را در پایگاه داده بورس تحصیلی خود ذکر کرده است. این لیست ها شامل جزئیاتی درباره شرایط مورد نیاز شما و همچنین نحوه درخواست شما می باشد.

ایرلند

صدها بورس تحصیلی برای دانشجویانی که می خواهند در ایرلند تحصیل کنند وجود دارد. آنها توسط ارائه دهندگان مختلف اعم از دولت ایرلند ، دانشگاه های ایرلند و همچنین سازمان های دیگر اعطا می شوند. می توانید اطلاعات بیشتر را در Education in Ireland پیدا کنید.

انجمن دانشگاه های ایرلند نیز لیستی از کمک هزینه ها و بورس های تحصیلی را تهیه و منتشر کرده است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *