تحصیلات تکمیلی در بولونیا ، ایتالیا

انگیزه من در ابتدا تحصیل در ایتالیا نبود ، بلکه فرصتی برای شرکت در برنامه LAST-JD بود که اتفاقاً در دانشگاه بولونیا هماهنگ می شود. با این وجود ، قطعاً چشم انداز تحصیل در قدیمی ترین دانشگاه جهان غرب جذاب بود!

من در اکتبر 2012 ، پس از گذراندن دوره کارشناسی ارشد امنیت زیست محیطی و صلح در دانشگاه صلح مأمور سازمان ملل در کاستاریکا و فیلیپین ، تحقیقات دکترای خود را در اینجا آغاز کردم. قبل از این من لیسانس حقوق (LLB) و کارشناسی ارشد حقوق (LLM) خود را در بنگلادش به پایان رسانده بودم ، و سپس یک استاد در مطالعات توسعه ، دیپلم تحصیلات تکمیلی در روابط بین الملل ، و دیپلم های یک ساله در زمینه حقوق بشر و توسعه جوانان .

یک تجربه یادگیری فوق العاده تحصیل در بولونیا

چه چیزی UNIBO را از نظر آموزش و پشتیبانی برجسته می کند؟ شما همیشه می توانید ساختار و محتوای یک کلاس را که توسط یک استاد خاص طراحی شده است پیش بینی کنید – اما به دلیل جهان وطنی بودن کلاس ، هرگز نمی توانید پاسخ های پویایی را که از دانشجویان می آید پیش بینی کنید.

دانش از هر دو جهت از اساتید گرفته تا دانشمندان و بالعکس با هم تبادل می کنند. این محیط چالش های دانشگاهی را برای هر دو گروه فراهم می کند. از یک طرف ، دانش اساتید توسط دانشجویان بررسی ، تأیید و تأیید می شود. به نوبه خود ، دیدگاه های دانشجو توسط تخصص استاد غنی و توسعه می یابد.

علاوه بر این ، پشتیبانی اداری ارائه شده توسط UNIBO بسیار کارآمد و م ،ثر است ، از جمله راهنمایی فوری و پشتیبانی فردی در مواردی مانند ویزای دانشجویی ، اجازه اقامت ، یافتن محل اقامت و غیره.

بولونیا مکانی نسبتاً گران برای زندگی است ، اما من در سازگاری با زندگی در اینجا هیچ مشکلی اساسی نداشته ام – گرچه احساس می کنم از خانواده و دوستان در بنگلادش دور هستم.

مرکز شهر بسیار جهان وطنی است و من از گشت و گذار در خیابانهای مرکزی با پیاده روی ، ملاقات و گپ زدن با مردم کشورهای مختلف و فرهنگ های مختلف ، بازدید از بناها و موزه های مختلف ، خرید در مغازه های بزرگ با نام تجاری ایتالیایی و البته خوردن ایتالیایی لذت می برم. پیتزا

پس از اتمام تحقیقات دکترا ، تمام تلاش خود را می کنم تا فعالیت علمی خود را با هدف فوری و پیگیری تحقیقات بیشتر پس از دکترا آغاز کنم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *